Rád(a) spievaš a hľadáš aktivitu vo svojom voľnom čase spojenú s hudbou a radosťou? Do zboru Anky Repkovej – Spievanie nás baví prichádzajú práve takí ľudia ako ty! Nemusíš poznať noty, ani prechádzať konkurzom. Dôležité je, aby si sa cítil(a) dobre, aby ťa to bavilo a keď budeš odchádzať, budeš sa cítiť zrelaxovaný(á) a budeš mať dobrú náladu.

Pre ľudí, ktorí radi spievajú

Zbor navštevujú dospelí ľudia rôzneho veku, rôznych povolaní a rôznych speváckych skúseností. Sme radi, ak príde niekto, kto spieva veľmi dobre a má profesionálne skúsenosti, ale veľká časť ľudí prichádza zdokonalovať sa v speve a niekedy aj od nuly :-).

Repertoár skladieb je pestrý, zložený z populárnych a muzikálových piesní, aranžovaných pre trojhlas, amerického gospelu, Ankynej vlastnej hudby a občas si zaspievame aj slovenskú ľudovú tvorbu.

Zbor vedie speváčka a hlasová koučka Anna Repková a hudobne sprevádzajú Viliam Vitéz, Tomáš Rojček, Matúš Hrnčiar, Martin Gábor a iní.

Spevácky zbor pre voľný čas

Zbor a jeho aktivity nie sú povinné a zaväzujúce. Je to platená voľnočasová aktivita tak ako hodiny jógy, bojového umenia či lekcie cudzieho jazyka. Návštevníci sa z toho dôvodu obmieňajú a zbor nemá stabilné zloženie. Napriek tomu mnoho ľudí zostáva aj po dobu niekoľkých rokov. Pretože zbor ich baví a radi sa vracajú.

Každý chceme a potrebujeme niekam patriť. S ľudmi na podobnej vlne sa cítime dobre a zažívame príjemné okamihy. V zbore Anky Repkovej – Spievanie nás baví vznikla komunita – priateľstvá presahujúce aktivity zboru. Vždy sme radi, keď môžeme spoznať nového človeka a zdielať s ním radosť z hudby a spevu.

Nácvik je o prítomnom okamihu

Na každej skúške pracujeme naplno. Nie je čas na starosti a problémy. Skúška je zložená z rozospievania, správnej techniky spievania, trénovania rytmu a intonácie a nácviku skladieb. Počas toho zažívame mnoho zábavy a srandy.

So zborom aj koncertujeme

So zborom môžeš zažiť aj veľa zážitkov, pretože počas roka a najmä v predvianočnom čase koncertujeme. Tie sú na dobrovoľnej báze. Avšak ak si chceš vyskúšať, aké je to stáť na pódiu a zažiť potlesk obecenstva, príď si to s nami zažiť!

A možno si už profesionál a koncertovanie už dobre poznáš. Môžeš spievať sólo v doprovode zboru. V každom prípade každý koncert má svoje čaro a preto sme vždy radi, keď môžeme vystúpiť či už v Bratislave, v Tatrách, v Rakúsku, v Českej republike alebo kdekoľvek, kam nás pozvú.

Termín a miesto nácvikov:

  • Mierová svetová federácia (UPF Slovakia), Nám. Martina Benku 8, Bratislava
  • utorky v čase od 17:45 do 19:30 hod.

Pridaj sa do zboru

Ak ťa zbor zaujal, všetko potrebné sa dozvieš, keď klikneš na odkaz. Na stránke sa môžeš zaregistrovať na svoju prvú bezplatnú skúšku.